Skip to content
Menu

Metallkonstruktsioonide paigaldus

Kui otsite usaldusväärset partnerit metallkonstruktsioonide paigalduse teenuse osas, siis oleme siin, et aidata. Pakume kvaliteetset metallkonstruktsioonide paigaldusteenust, mis vastab kõrgeimatele tööstusstandarditele.

Meie meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes on varustatud kõige kaasaegsema tööriistade ja seadmetega, mis võimaldavad meil paigaldada metallkonstruktsioone kiirelt ja tõhusalt. Oleme paigaldanud metallkonstruktsioone erinevatesse ehitusobjektidesse, sealhulgas tööstushoonetesse, sildadesse, tornidesse ja paljudesse teistesse rajatistesse.

Meie paigaldusprotsess hõlmab kõiki vajalikke etappe, alates metallkonstruktsiooni transportimisest ehitusplatsile kuni selle paigaldamise ja viimistluseni. Meie spetsialistid järgivad täpselt kõiki tehnilisi ja turvalisuseeskirju, tagades, et metallkonstruktsioonid on paigaldatud õigesti ja vastavalt projekteerimise ja ehitusnõuetele.

Tehtud tööd

Painküla rapsivalgu tootmishoone
Jõgeva, Eesti

Meibel OY laohoone
Tampere, Soome

Hobuse maneez

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi, võid olla kindel, et võtame Sinuga ühendust niipea kui võimalik. Konsultatsiooni käigus arutame üksikasjalikult Sinu vajadusi ning võimalikke lahendusi, et saaksid täpse ülevaate kõikidest võimalustest. 

Regmet Ehitus OÜ

Reg. nr. 16269980